Playful Pup, Prírodný šampón pre šteniatka, 250ml

 
  • 1 z 2
 

Prírodný šampóne je špeciálne vyvinutý pre šteniatka. S hĺbkovým čistiacim účinkom je ideálny na spláchnutie špiny a bahna zo srsti šteniatka, pričom je zároveň super-citlivý

Dostupnosť Skladom
€10,50    
Značka HOWND®
Kategória Šampóny
 

HOWND® Playful Pup, Prírodný šampón pre šteniatka.

Prírodný šampón HOWND® Playful Pup, 250ml, je špeciálne vyvinutý pre šteniatka. S hĺbkovým čistiacim účinkom  je ideálny na spláchnutie špiny a bahna zo srsti šteniatka, pričom je zároveň super-citlivý, aby vyhovoval ich krehkej a jemnej koži.

Pomáha udržať prirodzenú rovnováhu oleja v koži a srsti. Použitá je jemne voňajúca zmes ukľudňujúcej levandule a esenciálnych olejov ruže. Tá je doplnená o krásnu, čerstvú vôňou citrónovej trávy a pomarančov, ktoré prirodzene odpudzujú blchy a hmyz, v kombinácii s jemnými čistiacimi schopnosťami šampóna.
 
Vyrovnaná pH formula produktu obsahuje pšeničné bielkoviny, ovsené vločky, arganový olej a šťavu listov aloe vera. To pomáha vyživovať kožu šteniatka a jeho srsť zostáva udržiavaná a krásne mäkká. Keď príde na udržiavanie srsti, šteniatka si ho užijú bez stresu a ľahkým česaním.
 
 
tien

Séria produktov HOWND® Playful Pup

 
Táto séria produktov od spoločnosti HOWND® kombinuje jemnú zmes vôní upokojujúcej levandule, esenciálnych olejov ruže so sviežou arómou citrónovej trávy a pomaranča, ktorá prirodzene odpudzuje blchy a hmyz.
 
 
 tien

Všetky výrobky značky HOWND®  sú vyrobené bez chemikálií, ako je alkohol, parabény, mydlo a farbivá. Šampóny HOWND® sú bezpečné pre použitie s aktuálnymi antiparazitnými produktmi.

Vďaka použitiu zmesy prírodných aromatických olejov, vitamínu E, pro-vitamínu B5, pšeničných bielkovín, ovsených vločiek a šťavy z listov aloe vera, sú všetky produkty spoločnosti HOWND® vyrobené bez alkoholu, parabénov, mydiel a farbív. Produkty sú vyrobené s vyrovnaným pH-faktorom, sú šetrné k pokožke a srsti, takže Vaši miláčikovia vyzerajú úžastne a voňajú výnimočne.

HOWND produkty nesú označenie Leaping Bunny (Skákajúci Zajac), odcenenie udeľované organizáciou ochraňujúcou zvieratká- Cruelty Free International.

Hmotnosť 0.3 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.